تفاوت حجامت با خون دادن

در این جا از تفاوت های اساسی حجامت نیز سخن می گوییم خیلی از شما هاامکان داره  تابه حال از خودتون یا دیگران بارها سوال کنید که خون دادن با حجامت چه فرگی داره حتی خیلی از افراد هم به دلیل نداشتن فرق آن ها مثلا اینکه اگه من خون بدم انگار حجامت کردم یا اینکه اگه خون بدم دیگه احتیاجی نیست حجامت کنم چون هیچ فرقی باهم ندارند یا اگر حجامت بکنم بدنم زعیف میشهو از جمله باور های غلط به دلیل ندانستن فرق خون دادن با حجامت است.

شما ها اگر هم حجامت نکرده اید یا خون نداده آید باید فرق این دو تا رو باهم بدانید باید.

فرق آنها در مطلب پایین

​​​​​​۱_در هنگام خون دادن از ابزار های سوزن ،سورنگ و.استفاده می شود اما درحجامت از وسایل چون تیغ مخصوص حجامت،لیوان حجامت (بادکش ) استفاده می شود.

۲_درخون دادن امکان وارد شدن با کتری به بدن بیشتر است اما در حجامت این طور نیست زیرا در حجامت خون کثیف بدن بیرون می آید وهمچنین سیستم ایمنی بدن بیدار می شود.

۳_درخون دادن حجم زیادی از خون سالم از بدن خارج می شود اما در حجامت چنین  نیست زیرا در حجامت از لیوان های کوچک استفاده می شودوهمچنین حجم کمی خون بیرون می رود.

۴_ در خون دادن خون سالم نیز از بدن کاسته می شود اما در حجامت خون کثیف از بدن خارج می شود همان طور که در احادیث می گویند از محل حجامت چیزی جز بیماری خارج نمی شود.

۵_حجامت  فایده های بیشتری از خون دادن برای بدن دارد.

۶_خون دادن هیچ فایده ای به فردی که خون می دهد ندارد.

این مطالب تفاوت های اساسی حجامت با خون دادن است و این مطالب فقط برای آگاهی شما دوستان است و کپی برداری از این مطالب پیگرد قانونی دارد.

با تشکر آبان من.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گزارشگر Rhonda اذر دنیز پیچک فرکتال دل نوشت آهن نیک ایران پیکسل تالیفیه کلاس هشتم شهرآوا Brett